Warsztat rozwoju kompetencji

„W których obszarach tkwi twój potencjał? Jakie unikatowe wartości wnosisz do zespołu? Jak rozwijać swój potencjał, by osiągać jeszcze lepsze wyniki? Dzięki jakim kompetencjom zespół ma szanse efektywnie realizować cele?”

To tylko przykład kilku z wielu pytań, na które poszukujemy odpowiedzi w trakcie warsztatów poświęconych kompetencjom kluczowych menedżerów start-upów w projekcie.

Warsztaty są zwieńczeniem procesu rozpoczętego przeprowadzeniem indywidualnych diagnoz z użyciem narzędzia DISC D3 oraz cyklu sesji konsultacji indywidualnych. Proces pozwala nie tylko na poszerzenie obszaru poznania swoich potencjałów, ale także na odkrycie i nazwanie mocnych stron w byciu liderem organizacji czy przedsięwzięcia na poziomie: oddziaływania, kierowania, prowadzenia procesów, wytrwałości czy relacyjności. Intensywne kilka godzin pracy warsztatowej w grupie to m.in.: ćwiczenia i gry pozwalające na obserwacje jakich argumentów używamy w rozmowach czy negocjacjach, czy są skuteczne, jak naturalnie reagujemy na zmiany i w jaki sposób komunikujemy ja innymi?

W części warsztatów uczestnicy rozpoznają swoje naturalne style pracy, zachowania na co dzień i w stresie i – co bardzo ważne – w jaki sposób odbierają nas inni. Prowadzący Marcin Olkowicz, trener biznesu prowadzący warsztaty i sesje, konsultant i ekspert projektu.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać