platforma-startowa-idealist
logo-idealist-platforma-startowa

Platforma startowa Idealist jest projektem realizowanym w ramach poddziałania 1.1.1 „Platformy startowe dla nowych pomysłów”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Platforma startowa to program inkubacji, po ukończeniu którego, najlepsze pomysły są rekomendowane do otrzymania nawet 1 mln zł bezzwrotnej dotacji na wdrożenie rynkowe, w ramach poddziałania 1.1.2 „Programu Operacyjnego Polska Wschodnia”.

Nabór odbywa się w trybie ciągłym do 31 sierpnia 2021 r.

Program inkubacji to czas na przygotowanie modelu biznesowego i opracowania MVP oraz planu działania.  Uczestnikiem programu może być każdy pomysłodawca (zespół pomysłodawców), który założy działalność gospodarczą w jednym z województw Polski Wschodniej, jeśli zgłoszony pomysł nie jest aktualnie przedmiot działalności gospodarczej. Podejmujemy pracę z pomysłam z obszarów: energetyka, turystyka / medycyna / zdrowie, IT / ICT / robotyka/ automatyka, na każdym etapie gotowości technologicznej.

Inkubacja składa się z dwóch rodzajów usług – podstawowych i specjalistycznych. Usługi specjalistyczne dotyczą specyficznych potrzeb technologicznych i biznesowych poszczególnych startupów. W wyniku tego procesu powstać powinien prototyp i model biznesowy przedsięwzięcia.

Aplikuj do Platformy Startowej

logo-idealist
Jeśli masz pomysł na innowacyjny produkt, w platformie startowej IDEALIST możesz przekształcić go w produkt gotowy do wejścia na rynek. Zgłoś się!
Kto może otrzymać dofinansowanie?
Każdy pomysłodawca (zespół pomysłodawców), który założy działalność gospodarczą w jednym z województw Polski Wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać